O mnie

    Jestem specjalistą fizjoterapii - NPWZ 2765
oraz magistrem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Nauk o Zdrowiu, kierunek Fizjoterapia, zaś  specjalizację realizowałam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu  w Klinice Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki.

Pod koniec studiów rozpoczęłam wolontariat na Oddziale Rehabilitacji Leczniczej
w SP ZOZ Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. J.Śniadeckiego w Białymstoku.

Od 2007r. pracuję w SP ZOZ MSWiA w Białymstoku w Zakładzie Rehabilitacji, w Dziale Kinezyterapii oraz na Oddziałach: Kardiologii, Ortopedii, Intensywnej Terapii i Chirurgii. W między czasie pracowałam również
w Białostockiej Filii Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina, jak również jako wykładowca Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku na kierunku Fizjoterapia.

            W pracy cenię sobie JAKOŚĆ. Do każdego podchodzę indywidualnie starając się jednocześnie zobaczyć cały obraz problemu, a nie tylko "chory fragment ciała" zapewniając tym samym maksimum swoich umiejętności.
W terapii łączę różne metody specjalistyczne, by uzyskać jak najlepszy efekt terapeutyczny.

Mając świadomość różnorodności problemów z jakimi zmagają się chorzy, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe  uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach specjalistycznych, warsztatach oraz konferencjach krajowych i zagranicznych. Przynależę również do: Krajowej Izby Fizjoterapeutów,
Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, jak również do Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, czyli środowisk skupiających specjalistów w dziedzinie Fizjoterapii.

Praca jest moją pasją, a każdy problem i ból pacjenta wyzwaniem do pokonania.


                                             Zapraszam do współpracy

                                                                         Anna Misiukiewicz-Kukiełko
specjalista fizjoterapii